385/55R22,5 164K Sailun SAW1 24PR M+S 3PMSF STEER & TRAILER Winter
1234 arvostelua
450,00 €
/ 4 tires • €47.57 per tire
32 varastossa
14 päivän palautusoikeus
Suunniteltu pohjoismaisiin olosuhteisiin
Only 32 left in stock. Hurry up!
| Name | 18.03.2026 |
|---|---|
| Paino | 6,775 kg (kilogramma) |
| Mitat | |
| Leveys | 385 |
| Profiili | 55 |
| Vannekoko (tuumaa) | 22,5 |
| Malli / kuvio | SAW1 |
| Lisätiedot | Winter |
| XL (lisäkantavuus) | |
| RunFlat | |
| Radiaalirakenne | |
| Kuormitusindeksi | 164 |
| Nopeusluokka | K |
| Polttoainetaloudellisuus | E |
| Märkäpito | C |
| Meluluokka | B |
| Melutaso (dB) | 74 |
| Rengastyyppi | C3 |
| 3PMSF-merkintä (talvihyväksyntä) | 0 |
| Hyväksytty jääolosuhteisiin | 0 |
| Talvikäyttöön hyväksytty | 0 |
| EPREL-tunnus | 1620659 |
| Paino (kg) | 6,775 |
| DOT-vuosi (valmistusvuosi) | 2025 |
Toimitus ja palautukset
- Toimitusaika n. 1–7 arkipäivää
- Toimitushinnat lasketaan kassalla
- 14 päivän palautus- ja peruuttamisoikeus
Tietoja valmistajasta
Sailun
Kiinalainen Sailun on yksi maailman nopeimmin kasvavista rengasvalmistajista. Sailun valmistaa renkaita modernilla teknologialla kilpailukykyiseen hintaan. Hyvä valinta, kun haluaa toimivan renkaan ilman premium-hintalappua.
Additional information
| Paino | 67,75 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 385 cm (senttimetri) |
| Leveys | 385 |
| Profiili | 55 |
| Vannekoko (tuumaa) | 22,5 |
| Malli / kuvio | SAW1 |
| Lisätiedot | Winter |
| XL (lisäkantavuus) | 0 |
| RunFlat | 0 |
| Radiaalirakenne | 1 |
| Kuormitusindeksi | 164 |
| Nopeusluokka | K |
| Polttoainetaloudellisuus | E |
| Märkäpito | C |
| Meluluokka | B |
| Melutaso (dB) | 74 |
| Rengastyyppi | C3 |
| 3PMSF-merkintä (talvihyväksyntä) | 0 |
| Hyväksytty jääolosuhteisiin | 0 |
| Talvikäyttöön hyväksytty | 0 |
| EPREL-tunnus | 1620659 |
| Kierrätysmaksu (€) | 7,85 |
| Ulkoinen varasto (kpl) | 0 |
| Paino (kg) | 6,775 |
| DOT-vuosi (valmistusvuosi) | 2025 |

Miksi valita tämä rengas?

Benefit 1
Every part we sell is backed by Ilmatalo’s quality guarantee.
Benefit 1
Every part we sell is backed by Ilmatalo’s quality guarantee.
Benefit 1
Every part we sell is backed by Ilmatalo’s quality guarantee.
Customer reviews
100% of customers are satisfied with this item
All reviews are veriified
- Alvar17 days agoI recommend this productBeautiful cut, quality materialsThe item came in and it was perfect. Just like in the picture. Beautiful fit and materials. Quality.

- Alvar17 days agoI recommend this productBeautiful cut, quality materialsThe item came in and it was perfect. Just like in the picture. Beautiful fit and materials. Quality.

- Alvar17 days agoI recommend this productBeautiful cut, quality materialsThe item came in and it was perfect. Just like in the picture. Beautiful fit and materials. Quality.


Kysy lisätietoja tai lähetä meille viestiä
Syötä tietosi alle ja olemme sinuun yhteydessä pian.

