215/70R16 100H Road Rider ROAD QUEST H/T
1234 arvostelua
83,73 €
/ 4 tires • €47.57 per tire
Merkki: Road Rider
Tuotenumero: 369797
215/70R16 100H Road Rider ROAD QUEST H/T Scandirenkaan varastosta edullisesti.
32 varastossa
14 päivän palautusoikeus
Nopeat toimitukset
Laadukas valikoima turvalliseen ajoon
Only 32 left in stock. Hurry up!
| Name | 30.04.2026 |
|---|---|
| Paino | 12,56 kg (kilogramma) |
| Mitat | |
| Leveys | 215 |
| Profiili | 70 |
| Vannekoko (tuumaa) | 16 |
| Malli / kuvio | ROAD QUEST H/T |
| Lisätiedot | |
| XL (lisäkantavuus) | |
| RunFlat | |
| Radiaalirakenne | |
| Kuormitusindeksi | 100 |
| Nopeusluokka | H |
| Polttoainetaloudellisuus | D |
| Märkäpito | C |
| Meluluokka | B |
| Melutaso (dB) | 71 |
| Rengastyyppi | C1 |
| 3PMSF-merkintä (talvihyväksyntä) | 0 |
| Hyväksytty jääolosuhteisiin | 0 |
| Talvikäyttöön hyväksytty | 0 |
| Toimitusaika varastosta | |
| EPREL-tunnus | 2374516 |
| Paino (kg) | 12,56 |
| DOT-vuosi (valmistusvuosi) | 2025 |
Toimitus ja palautukset
- Toimitusaika n. 1–7 arkipäivää
- Toimitushinnat lasketaan kassalla
- 14 päivän palautus- ja peruuttamisoikeus
Tietoja valmistajasta
Road Rider
Additional information
| Paino | 12,56 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 215 cm (senttimetri) |
| Leveys | 215 |
| Profiili | 70 |
| Vannekoko (tuumaa) | 16 |
| Malli / kuvio | ROAD QUEST H/T |
| XL (lisäkantavuus) | 0 |
| RunFlat | 0 |
| Radiaalirakenne | 1 |
| Kuormitusindeksi | 100 |
| Nopeusluokka | H |
| Polttoainetaloudellisuus | D |
| Märkäpito | C |
| Meluluokka | B |
| Melutaso (dB) | 71 |
| Rengastyyppi | C1 |
| 3PMSF-merkintä (talvihyväksyntä) | 0 |
| Hyväksytty jääolosuhteisiin | 0 |
| Talvikäyttöön hyväksytty | 0 |
| EPREL-tunnus | 2374516 |
| Kierrätysmaksu (€) | 1,6 |
| Ulkoinen varasto (kpl) | 0 |
| Paino (kg) | 12,56 |
| DOT-vuosi (valmistusvuosi) | 2025 |

Miksi valita tämä rengas?

Benefit 1
Every part we sell is backed by Ilmatalo’s quality guarantee.
Benefit 1
Every part we sell is backed by Ilmatalo’s quality guarantee.
Benefit 1
Every part we sell is backed by Ilmatalo’s quality guarantee.
Back to Product DetailsMake an inquiry
Customer reviews
5.0
1234 reviews
100% of customers are satisfied with this item
1233
1
-
-
-
leave a review
All reviews are veriified
Order by
Rating - highest to lowest
- Alvar17 days agoI recommend this productBeautiful cut, quality materialsThe item came in and it was perfect. Just like in the picture. Beautiful fit and materials. Quality.

- Alvar17 days agoI recommend this productBeautiful cut, quality materialsThe item came in and it was perfect. Just like in the picture. Beautiful fit and materials. Quality.

- Alvar17 days agoI recommend this productBeautiful cut, quality materialsThe item came in and it was perfect. Just like in the picture. Beautiful fit and materials. Quality.


Kysy lisätietoja tai lähetä meille viestiä
Syötä tietosi alle ja olemme sinuun yhteydessä pian.

