12,0R20 175 KA pinnoitettu N21 sis.1 runko DRIVE max15 mph
1234 arvostelua
440,00 €
/ 4 tires • €47.57 per tire
Merkki: KA pinnoitettu
Tuotenumero: 277961
12,0R20 175 KA pinnoitettu N21 sis.1 runko DRIVE max15 mph Scandirenkaan varastosta edullisesti.
32 varastossa
14 päivän palautusoikeus
Suunniteltu pohjoismaisiin olosuhteisiin
Only 32 left in stock. Hurry up!
| Name | 19.09.2025 |
|---|---|
| Paino | 68,6 kg (kilogramma) |
| Mitat | |
| Leveys | 12 |
| Profiili | |
| Vannekoko (tuumaa) | 20 |
| Malli / kuvio | N21 sis.1 runko |
| Lisätiedot | max15 mph |
| XL (lisäkantavuus) | |
| RunFlat | |
| Radiaalirakenne | |
| Kuormitusindeksi | 175 |
| Nopeusluokka | |
| Polttoainetaloudellisuus | |
| Märkäpito | |
| Meluluokka | |
| Melutaso (dB) | |
| Rengastyyppi | |
| 3PMSF-merkintä (talvihyväksyntä) | 0 |
| Hyväksytty jääolosuhteisiin | 0 |
| Talvikäyttöön hyväksytty | 0 |
| EPREL-tunnus | |
| Paino (kg) | 68,6 |
| DOT-vuosi (valmistusvuosi) | 2024 |
Toimitus ja palautukset
- Toimitusaika n. 1–7 arkipäivää
- Toimitushinnat lasketaan kassalla
- 14 päivän palautus- ja peruuttamisoikeus
Tietoja valmistajasta
KA pinnoitettu
Additional information
| Paino | 68,60 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 12,0 cm (senttimetri) |
| Klassikkomalli | 0 |
| Lisätiedot | max15 mph |
| XL (lisäkantavuus) | 0 |
| Hyväksytty jääolosuhteisiin | 0 |
| Talvikäyttöön hyväksytty | 0 |
| Malli / kuvio | N21 sis.1 runko |
| Ulkoinen varasto (kpl) | 0 |
| RunFlat | 0 |
| 3PMSF-merkintä (talvihyväksyntä) | 0 |
| Radiaalirakenne | 1 |
| Kierrätysmaksu (€) | 2,3 |
| Kierrätysluokka | 7 |
| Leveys | 12 |
| Vannekoko (tuumaa) | 20 |
| Paino (kg) | 68,6 |
| Kuormitusindeksi | 175 |
| DOT-vuosi (valmistusvuosi) | 2024 |

Miksi valita tämä rengas?

Benefit 1
Every part we sell is backed by Ilmatalo’s quality guarantee.
Benefit 1
Every part we sell is backed by Ilmatalo’s quality guarantee.
Benefit 1
Every part we sell is backed by Ilmatalo’s quality guarantee.
Back to Product DetailsMake an inquiry
Customer reviews
5.0
1234 reviews
100% of customers are satisfied with this item
1233
1
-
-
-
leave a review
All reviews are veriified
Order by
Rating - highest to lowest
- Alvar17 days agoI recommend this productBeautiful cut, quality materialsThe item came in and it was perfect. Just like in the picture. Beautiful fit and materials. Quality.

- Alvar17 days agoI recommend this productBeautiful cut, quality materialsThe item came in and it was perfect. Just like in the picture. Beautiful fit and materials. Quality.

- Alvar17 days agoI recommend this productBeautiful cut, quality materialsThe item came in and it was perfect. Just like in the picture. Beautiful fit and materials. Quality.


Kysy lisätietoja tai lähetä meille viestiä
Syötä tietosi alle ja olemme sinuun yhteydessä pian.

