255/50R20 109W Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC SUV AT XL J LR|EVR SCT FP
1234 arvostelua
314,47 €
/ 4 tires • €47.57 per tire
4 varastossa
14 päivän palautusoikeus
Nopeat toimitukset
Laadukas valikoima turvalliseen ajoon
| Name | 30.04.2026 |
|---|---|
| Paino | 14,926 kg (kilogramma) |
| Mitat | |
| Leveys | 255 |
| Profiili | 50 |
| Vannekoko (tuumaa) | 20 |
| Malli / kuvio | EAGLE F1 ASYMMETRIC SUV AT |
| Lisätiedot | J LR|EVR SCT FP |
| XL (lisäkantavuus) | |
| RunFlat | |
| Radiaalirakenne | |
| Kuormitusindeksi | 109 |
| Nopeusluokka | W |
| Polttoainetaloudellisuus | A |
| Märkäpito | B |
| Meluluokka | B |
| Melutaso (dB) | 73 |
| Rengastyyppi | C1 |
| 3PMSF-merkintä (talvihyväksyntä) | 0 |
| Hyväksytty jääolosuhteisiin | 0 |
| Talvikäyttöön hyväksytty | 0 |
| Toimitusaika varastosta | 33-35 DAYS |
| EPREL-tunnus | 530847 |
| Paino (kg) | 14,926 |
| DOT-vuosi (valmistusvuosi) |
Toimitus ja palautukset
- Toimitusaika n. 1–7 arkipäivää
- Toimitushinnat lasketaan kassalla
- 14 päivän palautus- ja peruuttamisoikeus
Tietoja valmistajasta
Goodyear
Yhdysvaltalainen Goodyear on maailman suurimpia rengasvalmistajia. Vuonna 1898 perustettu yhtiö valmistaa renkaita henkilöautoista lentokoneisiin. Goodyearin renkaat tunnetaan kestävyydestä, tasaisesta kulumisesta ja luotettavasta suorituskyvystä ympäri vuoden.
Additional information
| Paino | 14,926 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 255 cm (senttimetri) |
| Leveys | 255 |
| Profiili | 50 |
| Vannekoko (tuumaa) | 20 |
| Malli / kuvio | EAGLE F1 ASYMMETRIC SUV AT |
| Lisätiedot | J LR|EVR SCT FP |
| XL (lisäkantavuus) | 1 |
| RunFlat | 0 |
| Radiaalirakenne | 1 |
| Kuormitusindeksi | 109 |
| Nopeusluokka | W |
| Polttoainetaloudellisuus | A |
| Märkäpito | B |
| Meluluokka | B |
| Melutaso (dB) | 73 |
| Rengastyyppi | C1 |
| 3PMSF-merkintä (talvihyväksyntä) | 0 |
| Hyväksytty jääolosuhteisiin | 0 |
| Talvikäyttöön hyväksytty | 0 |
| EPREL-tunnus | 530847 |
| Kierrätysmaksu (€) | 1,6 |
| Toimitusaika varastosta | 33-35 DAYS |
| Ulkoinen varasto (kpl) | 4 |
| Paino (kg) | 14,926 |

Miksi valita tämä rengas?

Benefit 1
Every part we sell is backed by Ilmatalo’s quality guarantee.
Benefit 1
Every part we sell is backed by Ilmatalo’s quality guarantee.
Benefit 1
Every part we sell is backed by Ilmatalo’s quality guarantee.
Customer reviews
100% of customers are satisfied with this item
All reviews are veriified
- Alvar17 days agoI recommend this productBeautiful cut, quality materialsThe item came in and it was perfect. Just like in the picture. Beautiful fit and materials. Quality.

- Alvar17 days agoI recommend this productBeautiful cut, quality materialsThe item came in and it was perfect. Just like in the picture. Beautiful fit and materials. Quality.

- Alvar17 days agoI recommend this productBeautiful cut, quality materialsThe item came in and it was perfect. Just like in the picture. Beautiful fit and materials. Quality.


Kysy lisätietoja tai lähetä meille viestiä
Syötä tietosi alle ja olemme sinuun yhteydessä pian.

