225/50R17 98V Yokohama BluEarth-4S AW21 M+S XL RimProtect
1234 arvostelua
185,30 €
/ 4 tires • €47.57 per tire
32 varastossa
14 päivän palautusoikeus
Nopeat toimitukset
Laadukas valikoima turvalliseen ajoon
Only 32 left in stock. Hurry up!
| Name | 28.04.2026 |
|---|---|
| Paino | 11,769 kg (kilogramma) |
| Mitat | |
| Leveys | 225 |
| Profiili | 50 |
| Vannekoko (tuumaa) | 17 |
| Malli / kuvio | BluEarth-4S AW21 |
| Lisätiedot | RimProtect |
| XL (lisäkantavuus) | |
| RunFlat | |
| Radiaalirakenne | |
| Kuormitusindeksi | 98 |
| Nopeusluokka | V |
| Polttoainetaloudellisuus | C |
| Märkäpito | B |
| Meluluokka | B |
| Melutaso (dB) | 72 |
| Rengastyyppi | C1 |
| 3PMSF-merkintä (talvihyväksyntä) | 1 |
| Hyväksytty jääolosuhteisiin | 0 |
| Talvikäyttöön hyväksytty | 0 |
| EPREL-tunnus | 638974 |
| Paino (kg) | 11,769 |
| DOT-vuosi (valmistusvuosi) |
Toimitus ja palautukset
- Toimitusaika n. 1–7 arkipäivää
- Toimitushinnat lasketaan kassalla
- 14 päivän palautus- ja peruuttamisoikeus
Tietoja valmistajasta
Yokohama
Japanilainen Yokohama on valmistanut renkaita vuodesta 1917. Merkki tunnetaan erityisesti suorituskykyrenkaista ja hyvästä märkäpidosta. Yokohaman renkaat yhdistävät japanilaisen laatuajattelun ja kilpailukykyisen hinnan.
Additional information
| Paino | 11,769 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 225 cm (senttimetri) |
| Leveys | 225 |
| Profiili | 50 |
| Vannekoko (tuumaa) | 17 |
| Malli / kuvio | BluEarth-4S AW21 |
| Lisätiedot | RimProtect |
| XL (lisäkantavuus) | 1 |
| RunFlat | 0 |
| Radiaalirakenne | 1 |
| Kuormitusindeksi | 98 |
| Nopeusluokka | V |
| Polttoainetaloudellisuus | C |
| Märkäpito | B |
| Meluluokka | B |
| Melutaso (dB) | 72 |
| Rengastyyppi | C1 |
| 3PMSF-merkintä (talvihyväksyntä) | 1 |
| Hyväksytty jääolosuhteisiin | 0 |
| Talvikäyttöön hyväksytty | 0 |
| EPREL-tunnus | 638974 |
| Kierrätysmaksu (€) | 1,6 |
| Toimitusaika varastosta | 8-10 DAYS |
| Ulkoinen varasto (kpl) | 32 |
| Paino (kg) | 11,769 |

Miksi valita tämä rengas?

Benefit 1
Every part we sell is backed by Ilmatalo’s quality guarantee.
Benefit 1
Every part we sell is backed by Ilmatalo’s quality guarantee.
Benefit 1
Every part we sell is backed by Ilmatalo’s quality guarantee.
Customer reviews
100% of customers are satisfied with this item
All reviews are veriified
- Alvar17 days agoI recommend this productBeautiful cut, quality materialsThe item came in and it was perfect. Just like in the picture. Beautiful fit and materials. Quality.

- Alvar17 days agoI recommend this productBeautiful cut, quality materialsThe item came in and it was perfect. Just like in the picture. Beautiful fit and materials. Quality.

- Alvar17 days agoI recommend this productBeautiful cut, quality materialsThe item came in and it was perfect. Just like in the picture. Beautiful fit and materials. Quality.


Kysy lisätietoja tai lähetä meille viestiä
Syötä tietosi alle ja olemme sinuun yhteydessä pian.

